KONST / Litografier / Färglitografi 12398038
nr 1239 8038
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 53/115, bär dedikation. Motivet: 54x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:06:43
1/3 08:29:49
100 kr
4/3 12:25:22
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning